-Du 'e4r min f'f6rsta patient efter semester! Vi f'e5r hoppas att jag inte 'e4r tvungen att borra, jag k'e4nner mej n'e4mligen lite rostig.
Sade tandl'e4karkvinnan tv'e5 minuter innan hon lutade sig fram, placerade sina enorma br'f6st i mitt ansikte och startade borren.
Jag kallsvettades.
Hravn · 17 years ago
Jag k'e4nner igen dig, allts'e5 mig ocks'e5. D'e4r l'e5g jag i famnen p'e5 dr. Maria och k'e4nde mig som Jesus-ungen (piet'e1) och t'e4nkte p'e5 Vatikanen medan jag f'f6rs'f6kte l'e5ta bli att andas, ifall det skulle lukrta magcancer ur munnen p'e5 mig. Hoppas det slutade v'e4l.
Erica · 17 years ago
jag tycker det e rikt kul att g'e5 till tandl'e4karen, men tandl'e4karen tycker det 'e4r ganska tr'e5kigt, har aldrig fixat ett h'e5l, har aldrig beh'f6vt tandst'e4llning..... han tycker jag 'e4r skit tr'e5kig!
Stinnepigen · 17 years ago
'c4ntligen en tandl'e4kare med humor. Elak humor, f'f6rvisso, men man kan ju inte f'e5 allt h'e4r i livet...
Basse · 17 years ago
'c4r det en till'e4ggstj'e4nst man f'e5r betala extra f'f6r, det d'e4r med att tandl'e4karen trycket sina br'f6st i fejset p'e5 en?
Peppe · 17 years ago
Hravn: hahaha! det gjorde ont och jag hade sv'e5rt att andas, men slutade v'e4l.Erica: stackars, stackars din tandl'e4kare. du kan v'e4l vara lite sn'e4ll och l'e5ta bli att borsta t'e4nderna i ett halv'e5r eller s'e5. Som en liten present till tandl'e4karen.Stinnepigen: Jag vet! Tandl'e4karyrket 'f6ppnar s'e5 m'e5nga humord'f6rrar.Basse: jag pressade ner n'e5gra tior i hennes strumpeband.